Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Öntapadós hajcsavaró tapasztal...

Öntapadós hajcsavaró tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vettem nagyméretű öntapadós hajcsavarókat, törölköző száraz volt a hajam mikor felcsavartam (csatokkal is rögzítettem), kb másfél óra elteltével ki szedegettem őket a hajamból de sajnos semmi "változás" nem történt, csak kicsit bekócosodott.Olvastam hogy félig száraz hajon kell ezeket inkább használni de írták hogy nedvesen is lehet.Kissé csalódtam, de félszárazon is megpróbálom majd. Valaki esetleg használta már ilyen módon? Tényleg tud szép hullámokat csinálni vagy kb egyenlő a semmivel és csak kócol?
2014. okt. 17. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell valami olyan termék a hajadra, ami segít a forma megtartásában. Ez lehet egy erős hajhab, vagy hajspray, de van, aki lakkot fúj a feltekert hajra. Elég félszárazon felcsavarni a hajat. Nem nagyok a csavarók a hullámokhoz? Lehet, hogy kisebb jobb lenne.
2014. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!