Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az hogy bárhova...

Miért van az hogy bárhova mentem eddig fodrászhoz tönkreba-szták a hajam?

Figyelt kérdés
szánalmas hogy eddig vagy 20 fodrásznál voltam és az összes egy hatalmas b alfasz volt, és most megint én szívek... minimum 5 évig kéne tanítani ezeket hogy normális fodrászok legyenek istenem..
2014. okt. 14. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
De mit szúrtak el?
2014. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy tönkreb.sszák? Túl sokáig hagyják fenn a festéket vagy a szőkítőt? Vagy nem olyan frizurát csinálnak, amilyet kérsz? Vagy nem vágják le az összes törött részt?

Nekem egyszer a festéket vagy egy óráig fenn hagyta a fodrász, utána csomókban hullott a hajam. Hiába vittem mindig más képet, hogy most ilyet kérek, mindig ugyanolyanra vágta. Nem értem, hogy ha viszek egy képet, amin direkt megnézem, hogy a modell fejformája és arcberendezése hasonló legyen az enyémhez, akkor miért nem tudnak olyat vágni. "Csak egy kicsit változtattam rajta." Hát, köszi, így meg semmi köze ahhoz, amilyet akartam.

Szóval kezet foghatunk, a balfék fodrászok kifogásával...

2014. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, és arra gondolok hogy egyáltalán nem olyanra vágják, amikor még képet is mutatok.. ez még úgy oké lenne ha normálisan nyírnák le, de helyette formátlan, ocsmány munkát végeznek.
2014. okt. 14. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, még sose voltam megelégedve egy fodrásszal se, mindig teljesen máshogy vágják le a hajam, hiába mutatok képet, vagy mondom el, hogy szeretném. Talán ehhez is érzék kellene, van amit nem lehet megtanulni.
2014. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy eddig csak ilyen olcsóbb ismeretlen fodrászokkal próbálkoztál? Az én fodrászom mindig úgy csinálja meg a hajamat ahogy kérem, de nem olcsó.
2014. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár azt is el tudom képzelni, hogy te látod rossz szemmel a dolgokat, olyan hajat kérsz, ami nem áll jól neked, vagy forgók vannak a fejeden össze-vissza, ami miatt az a frizura elkészíthetetlen. A fodrásznak van szeme, lehet, hogy próbál kicsit alakítani, hogy jobban nézzél ki, mert ők tanulják azt, hogy melyik arctípushoz milyen formájú haj illik.
2014. okt. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már volt olyan hajam amilyet kértem, és nagyon jól állt, szóval nem:)
2014. okt. 16. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!