Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért zsírosodik hamar, és...

Miért zsírosodik hamar, és hullik nagyon a hajam?

Figyelt kérdés
A hajam az utóbbi időben elkezdett nagyon hullani, és szörnyen hamar be is zsírosodik. Eddig elég volt 3 naponta mosnom, ma már 1 nap alatt zsíros és lapos lesz. Az utóbbi időkben elkezdtem ricinusolajat használni rá, lehetséges, hogy az váltja ki belőle ezt a hatást?

2014. okt. 11. 17:18
 1/8 anonim válasza:
mennyi idős vagy?
2014. okt. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A ricinust felejtsd el, mert attól hullik és attól zsírosodik. Mikor jegyzik már meg az emberek, hogy olajat nem szabad a hajtőre kenni??? A ricinust meg sehova, mert semmit nem ér!
2014. okt. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Egy héten max. 2* szabad hajat mosni, nekem ezért vágták le a 70 cm-s hajam... Majdnem tőből. Egy elég ronda kleopátra lett belőle...

Két hónapja.

:-(

2014. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok!

2. : Sok-sok helyen hallottam róla pozitív visszajelzést, ezért kezdtem el használni!

3. sajnálom:( nekem is derékig ér a hajam..:(

2014. okt. 11. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Akkor nézz itt körbe az oldalon, hogy mindenki panaszkodik rá, mert senkinek nem használ 1-2 ember kivételével, de náluk is csak placebo, mivel a ricinusnak nincs vitamintartalma, nincs tápanyagtartalma. Fejbőrre egyébként sem szabad olajat kenni, mert eltömíti a pórusokat és ettől hullik a haj. Plusz 5-ször kell samponoznod, amitől a hajad többi részét kiszárítod és úgy jársz, mint a #3 válaszoló :(

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2014. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hajmosás után almaecetes öblítést végezz, az minden sampon, olaj egyéb maradékot kiszed a hajadból, és hagyd abba a ricinus olajat. Hajnövesztés serkentésére pl.: szerintem jó a Bánfi sampon.
2014. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Használd ALPECIN koffeines sampont!!!!

Bámulatos amit művel a zsíros, töredezett, és hulló hajjal!!

Imádom! :)

2014. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BBea79 válasza:
Az oka belsőleg keresendő, így látványosan semmi sampon, stb. nem segít, mert frissen mosva jó a hajunk. A koffeines sampon ugyan nem rossz, de csak hajhullás ellen. Én javulást akkor látok magamon, ha nem felejtem el bevenni az egyik étrendkiegészítőt... az arcbőröm is tisztább tőle. Interherb Extra, Hyaluron és Kollagén + 15 hozzáadott dolog. Bizonyára a réz, cink, szelén a három legfőbb hasznos anyag benne. Érdemes kipróbálni. Nagyon sok mindent kipróbáltam külsőleg-belsőleg, mire erre rátaláltam.
2021. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!