Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves kortól lehet szedni...

Hány éves kortól lehet szedni a dm es haar vital komplex hajnövesztő vitamint?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok es ha még bem szedhetem tudtok ajánlani valami más hajnövesztő praktikát ami tényleg bevàlik?

2014. okt. 5. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
14 évesen már lehet :)
2014. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom:)
2014. okt. 5. 13:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedheted, bár gyorsabban nem fog tőle nőni.
2014. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért mert 14 vagyok vagy mert amúgy se nőne?
2014. okt. 5. 14:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert amúgy sem nőne. Ez csak vitamin, nem hajnövesztő. Egészségesebb lesz tőle a hajad esetleg, de nem nő gyorsabban. Én évek óta szedem, de nem befolyásolja a hajam növekedését.
2014. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek csak vitaminok, nem hajnövesztő. Kb semmit nem változtat, kivéve ha vitaminhiányos vagy, de akkor jobb lenne multivitamint szedned. Abban több minden van. Vagy ennél még jobb ha egészségesen étkezel.
2014. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha azt akarod hogy gyorsabban nőjön a hajad, csinálj ricinus pakolást.
2014. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!