Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtüszőgyulladás. Semmi nem...

Szőrtüszőgyulladás. Semmi nem használ. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig borotválom a lábam, és mindig tele leszek szőrtüszőgyulladással.Szoktam tűvel piszkálni(egy csomó ki se jön),akkor bőrradírral mindig bekenem, illetve körömvirág krémet szoktam használni.nem használ semmi.Ezek után mit tegyek?Váltsak gyantára?Vagy ez a veet krém garantáltan elmulasztaná a szőrtüszőket?
2008. aug. 10. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyantázni kellene. Ha azzal sem javul, akkor télen "subát" kell növeszteni, tehát legalább két hónapig nem szabad szőrteleníteni, és csak utána levenni gyantával.Nekem is ez a problémám és télen én is ezt fogom.Bár nagyon nehéz lesz...
2008. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne piszkáld tűvel! pici sebeket csinálsz amik még csúnyábbak lehetnek. Ha a borotvánál maradsz mindenképpen jó minőségűt!!!!! ha eldobható az sem gond, csak tényleg jó legyen, én gilette-et vettem, mindegy hogy férfi vagy női. és rendes borotvahabot használj, van már női változat is, rosmannban is. De én múltkor férfit vettem, niveát ami érzékeny bőrre való. Mindig jól öblítsd le és tiszta törölközővel törld meg.

én saját tapsztalatkat írok mert én is 4 éve borotválom magam, előtte próbáltam gyantát. A gyantátától állandóan szőrbenövés volt, pedig már akkor kentem szőrbenövés ellni krémekkel. Nekem a borotva vált be lábon. de tényleg csak így próbáld ahogy írtam, meg ne minden másnap, hanem 3-5 naponta, és akkor talán egy idő után hozzászokik a bőröd!

Remélem segítettem

2008. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen!Köszönöm szépen a válaszokat.
2008. aug. 13. 13:20
 4/4 anonim válasza:
Én epilálom és nekem is benő a szőr, és én is kiszoktam piszkálni viszont ha minden fürdés után valami erősebb arctonikkal /nekem a fabulon illetve a C&C vált be/ letörlöd jó ha csíp, aztán jó minőségű nem túlillatozot testápolóval bekened, akkor gyulladás szépen múlik majd.
2008. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!