Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet anyajegyet leszedni?

Hol lehet anyajegyet leszedni?

Figyelt kérdés
pontos címet kérnék
2014. szept. 28. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem anno sebészeten csinálták. Bementem a házi orvoshoz, beutalt. Először bőrgyógyászhoz mentem, aki megnézte, nincs-e egyikkel se gond. Aztán sebészet. Kivágták, összevarrták. De persze csináltathatod magánba, meg azt hiszem lézeresen is lehet. De nem mindegy, honnan akarod leszedetni.
2014. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És melyik városban szeretnéd leszedetni?

Amúgy meg elmész bőrgyógyászhoz, ő ír egy ajánlást, majd bőrklinikán vagy sebészeten leszedik (TB-re). Engem a kis 3 vacak anyajegyemért, amit kb 15 perc alatt le is kaptak 3 napig bent akartak tartani (a fejpénz miatt), de még aznap haza mentem.


Vagy elmész magándokihoz, aki megnézi, aztán időpont egyezetetés után le is kapja. Mondjuk ha az arcodon van, akkor én plasztikai sebészhez mennék, de ha hegesedve gyógyulsz (nézd meg a gyermekkori hegeidet mennyire látszanak) akkor macerásabb.

2014. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!