Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kímélő borotvahabot/zse...

Milyen kímélő borotvahabot/zselét használjak alulra?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. És akárhányszor borotválkozom lent, kisebesedek. Próbáltam szőrtelenítő krémeket, de nem értek semmit. Legjobb lenne ha nem kéne epilátort vagy gyantát vennem csak ezért (max ha nincs más út). Többen mondták, hogy ha elsőre leborotválom az kipattoghat, de ha ismétlem folyton, akkor megszokja a bőr. Na én hónapokih szenvedtem, de valami borzalmas fájdalom, nem csak pattogzik, sebes lesz, viszket, fáj. Már csak ha a bugyi hozzáér fáj. Tudtok erre valamit? Vagy a borotva felejtős?

2014. szept. 26. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
előtte radírozz!! nagyon fontos, akkor nem fáj. utána borotvaZSELÉ, 1000 Ft körüliek jók.
2014. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen bőrradírral próbálkozzak?
2014. szept. 26. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
én kávézaccot keverek össze olivaolajjal, de radírozós szappan is jó, bármilyen drogériában akad.
2014. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!