Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12%os oxi egyszeri használata...

12%os oxi egyszeri használata miatt lehet baj?

Figyelt kérdés

Középszőke hajam van, inkább szőkésbarnás. Most úgy döntöttem hogy befestetem aranyszőkére. Barátnőm anyukája fodrász, ő fogja megcsinálni, és aztmondta 12%os oxi kell majd hozzá. Az lenne a kérdésem hogy ez befogja e majd egyből, éshogy egyszeri használattól lesz e baja a hajamnak?

A válaszokat előre is köszönöm!!:)



2014. szept. 23. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán befogja, de 9%-os oxi is elég lenne.
2014. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A fodrászban jobban bíznék, mint itt esetleg hozzá nem értőkben...

Látni kell a hajat ahhoz, hogy az ember felmérje, mire van szükség.

2014. szept. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Számomra mindenképp furcsa ha 12% oxi kell a szőke hajból szőke festéshez. Ugyanis 12% oxi már a sötétbarnából is szőkét csinál... középszőkére elég a 6% oxi. Nem mondom hogy hallgass rám, csak azt hogy szerintem keress másik fodrászt, vagy legalább a véleményét kérd ki egy másik fodrásznak, mert a 12% oxi tönkreteszi a hajad és azt nem lehet semmivel helyrehozni már. 12% az nagyon erős, fodrászok nem is igazán használják ha nem muszáj. Esetedben pedig semmiképp nem lenne muszáj.
2014. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát a barátnőmnek is ő festi ugye már 3 éve, és lassan 1 éve festik 12%ossal, de semmi baja a hajának, szebb mint az enyém természetesen.
2014. szept. 24. 18:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Az hogy az övé bírja nem jelenti azt hogy a tiéd is bírni fogja.
2014. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És miért egyszeri használat? A lenövést nem tervezed festeni?
2014. szept. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De terveztem, de utána már nem kell 12%os hozzá
2014. szept. 25. 06:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez mégis milyen logika alapján jött ki? A hajtöved ugyanolyan színű lesz mint amilyen a hajad most... ugyanannyi kell.
2014. szept. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na mindegy, belett festve, gyönyörűen befogta, de még mindig csak sötétszőke, szóval a 12%os se volt elég ahhoz hogy világosszőke legyen:DDD
2014. szept. 25. 18:02
 10/10 anonim ***** válasza:
mutass képet :)
2014. szept. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!