Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jobb lenne, ha tartós hajfesté...

Jobb lenne, ha tartós hajfestékkel festeném?

Figyelt kérdés
4 hónapja festem vörösre a hajamat 21 hajmosásig tartó (bemosós)hajfestékkel.Ugyebár ez nem tartós és hamar ki is jön a hajamból pár mosás után(4-5) már látszik, hogy kopik.Szerintetek megérné rendes festékre váltani?Nem fogja tönkretenni a hajamat?
2010. jan. 19. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha mindenféleképpen azt akarod hogy tartós legyen, akkor igen fesd be tartóssal. Mert így csak szenvedsz, hogy kikopik pár hét után. Festéknél meg elég lesz aggódnod 2 hónapkörül.


Amúgy bocsi, de te milyen színezővel fested a hajad ami 21 mosásig tartana elvileg,de mégis hamar ki jön? Én palette hajszínezővel kenem a hajam, és még fél év után se akar kijönni(24 hajmosásig tartó,csokibarna) :@


Nem lehet hogy te 6-8 mosásig tartó festéket vettél véletlenül?

2010. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem ez palette vörös mahagóni 21 hajmosásig.a barna szerintem egész mnáshogy viszonyul a hajhoz, mert a vörös tartósként is elkezd kopni sok hajmosás után.nem jön ki teljesen az én hajamból se de jobban látszik, ha kopik mert az én hajam barna és barnás vörös lesz pár hét után.
2010. jan. 20. 13:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!