Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran mostok hajat?

Milyen gyakran mostok hajat?

Figyelt kérdés

Nekem muszáj 3szor egy héten, hacsak nem akarok összeállt, szürke hajjal beállítani munkába. Mondták, hogy majd átáll a heti 2re, hàt, fél év alatt sem sikerült.

Mellesleg szép a hajam, nem töredezett.


Melyik a kedvenc sampononod?

Van, akinek sikerült átállni ritkább mosásra?

Mennyi idö alatt?


2014. szept. 18. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 2 naponta mosok hajat,muszáj mert csúnya lesz!

Nagyon sok sampont kipróbáltam már egyik sem hosszabbította meg az időt amit kibír a hajam hajmosás nélkül! :)

2014. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én nyáron majdnem minden nap zuhanyoztam és akkor mindig megmostm..De most hetente 1szer de van hogy 2szer is.Kedvenc samponom at Elsev vagy a Schauma és abbol is a krémes&olajos.:)de szoktam balzsmot is használni.:) 15/L
2014. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-3 naponta mosok. Sajnos zsírosodik.

Én is próbáltam kihúzni, semmit sem segített.

Nivea Diamond Gloss a kedvenc samponom.

2014. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerdán év vasárnap.

A kedvencem a Schauma gyógynövényese :)

2014. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hajam kibírná a heti egyszeri mosást, mert nem zsírosodik, szép marad, de sokat sportolok és edzés után mindig megmosom, mert zavarna, h izzadt a "fejem".
2014. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!