Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatásos a Proactive Solution?

Hatásos a Proactive Solution?

Figyelt kérdés
ez egy pattanástalanitó!meglehet rendelni neten!venni szeretnék,csak 13000Ft körül van,azért kérdezem h ne potyára vegyem meg!
2008. aug. 8. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak jót hallottam róla, bár elég drága, de ha megteheted, akkor mindenképpen rendeld meg, mert szerintem nagyon jó.
2008. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
létszi még irjatok már!
2008. aug. 9. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem van. Kicsit csalódtam benne. Annyira beharangozták, hogy a sztárok is ezt használják és nekin milyen jó... Hát nekem nem. Nem lett kevessebb pattanás az arcomon. Kicsit puhább az arcom, talán egészségesebnek látszik, de ennyi. Én szedek sörélesztő kapszulát, garnier terméket vagy niveat vagy avonos termékeket használok. Mikor mit. De szerintem ugyanolyan jók mint a proactive. Menj el egy gyógynövényes boltba nézz körül, ott is sok jó dolgot találhatsz. Olcsóbban kijössz, és a hatása ugyanaz lesz.
2008. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem értek egyet az előzővel nekem volt csak elfogyot amíg csnáltam tiszta volt és szép a bőröm miután elfogyott 1 hónap után megint jöttek a pateszok
2010. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!