Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálhatnék vele? SOS

Mit csinálhatnék vele? SOS

Figyelt kérdés

Az egyik problémàm hogy a hajam nagyon el van töredezve és szàraz, fènytelen, vastagszàlú ès ràadàsul rengeteg van. Novesztem, de így nem nő, szóval sajnos le kell vàgni, de ha le is vàgjàk, akkor sem lsz olyan szép, mert ha pàràs a levegő, vagy eső éri akkor kiâllnak hajszâlak felül is ès nagyon csúnya és hullik is :(

régen heti 1x vasaltam de mostmàr 2 hónapja 1x se volt. Mit csinàlhatnék vele hogy egészsèges legyen?



A mâsik problèba hogy nagyon kislânyos az arcom és nem tudom milyen hajjal lehetne nőiesebb. :)


Kérlek segítsetek. 19/L



#fodrász #haj #egészség #sampon #balzsam #hajâpolâs #hajhullâs
2014. szept. 13. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

A hajad állapotára én javasolnék valami vitaminkapszulát (HairClinic, vagy Biovanne, dm-ben is kapható ilyen dm márkás vitaminbogyó), illetve én jó ideje a Garnier Damage termékcsaládot használom, sampon-balzsam-hajápoló-olaj-spray, szerintem nagyon hatásos :)

A frizura kérdésre sajna kép nélkül nem tudok mit mondani, de ha gondolod, küldj képet privátban, szívesen segítek! :) 20L

2014. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!