Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tuntessem el a pattanás...

Koszosablak kérdése:

Hogyan tuntessem el a pattanásaim?

Figyelt kérdés
18 éves fiu vagyok és már ugy 3-4 éve pattanásos az arcom ami igen zavar van vmi (bevált) házi esetleg valami orvosi csoda módszer ami végleg eltüntetné a pattanásokat (fabulon tini tonikot használok pár hónapja de nincs sok változás) a válaszokat köszi előre is :-)
2014. szept. 11. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A legalapabb dolgokat rendesen csinálod? Esténként szappannal mosol arcot? Én azt szoktam, és hetente egyszer vagy kétszer (többször nem szabad) csinálok bőrradírozást is. Szappanozás után hidratálókrém. Nekem is nagyon sok volt pár hónappal ezelőttig, pedig én már 23 vagyok, és mióta így csinálom, jóval kevesebb patim van, és azok is csak akkor látszanak, ha nem bírom ki piszkálás nélkül.
2014. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel gyulladás ezért menj kozmetikushoz mielőtt elfertőzöd.Eltüntetni ezeket nem lehet otthon.Csak fertőtleníteni,korrigálni.
2014. szept. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!