Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb 3hete rakattam hőillesztése...

Kb 3hete rakattam hőillesztéses szőke hajat mit tegyek, hogy olyan szép selyme legyen mint mikor felrakták?

Figyelt kérdés
Kb 3hete rakattam hőillesztéses szőke hajat, nem kevés pénzért. Az első mosásig szép is volt de már nem olyan szép szálas és selymes. Rákérdeztem az illetőre aki csinálta de két mondattal lerázott használjak olajat meg pakolást és, hogy ő minőségi hajat rakott fel. Szóval tanácsot tőle nem kell várnom viszont nem szeretném ha hamar tönkre menne a haj . Szóval aki tud segítsen mit és hogyan használjak mitől lesz megint olyan mint mikor felrakták?!
2014. szept. 7. 10:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Már nagyon sok dolgot vettem rá keratinos balzsam sampont,argán olajat de semmi változás..már pont azon gondolkodtam lehet nem is jó minőségű ez a haj...
2014. szept. 7. 12:05
 2/6 anonim ***** válasza:

A humán haj az estek 90%ában indiából érkezik, ahol ugye mindenki fekete hajú, tehát le van szivatva, hogy világos legyen. Ez eleve tönkre teszi.


Mi az hogy leráz? Mennyi volt az a sok amit fizettél? Szalon volt vagy házi mutyi? Mert ha szalon, akkor kutya kötelessége tanácsot adni.

2014. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ukrán haj azt mondta a csaj, 70ezer volt...szalonban csináltattam..jól utána jártam néztem a munkáit amit elöttem csinált..szép volt de valahogy az enyém szerintem nem a legjobb..viszont mikor írtam neki,hogy már az elő mosás után nem olyan szép mint mikor felrakta és mit csináljak vele ,hogy olyan legyen..felháborodott ,hogy minőségi haj mindenkinek ilyet rak fel és eddig nem volt rá panasz..szóval elég tuskó
2014. szept. 7. 14:42
 4/6 A kérdező kommentje:
ELSŐ mosás után...bocs
2014. szept. 7. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Addig menj vissza, amíg még nincs esetleg nagyobb baj. Ha személyesen beszélsz vele, nehezebben ráz le (bár nem értem, miért akarna, hiszen vissza kell menned rendszeresen, nem?)

Megtapogathajta a hajad, el tudja megint mondani, mit hogyan csinálj. Ennyi pénzért ez a minimum, amit az ember elvárhat.

2014. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen ...ez lenne a minimum
2014. szept. 12. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!