Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nők ti milyen olcsóbb...

Lányok, nők ti milyen olcsóbb kategóriás termékeket használtok ami bevált, arcra, hajra, bőrre?

Figyelt kérdés
Tudom mindenkinek máshol van az olcsó határ. Én eddig a következő márkákat használtam, ezeknél olcsóbbat szeretnék: Nivea, Dove, Garnier, Clean&Clear, Colgate, Head&Shoulders stb. Ismeretlen, vagy üzletláncok saját márkáira gondolok, de így nem merek megvenni ilyeneket, fogalmam sincs melyik milyen, ebben kérek tanácsot. Avonos, Oriflames termékeket sajnos nincs módom beszerezni. Légyszi írjatok tusfürdőt, testápolót, sampont, balzsamot, fogkrémet, smink/arclemosót, tonikot amik nektek beváltak.
2014. szept. 6. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

én a Lady Stella termékeket ajánlom, illetve az Aqua termékeket. Mindkettő magyar termék. Az Aqua csak arckrémet és arcpakolásokat csinál, szerintem a világ legjobb ár-érték arányú kozmetikuma, egy nagy arckrém, ami sokkal nagyobb, mint egy nivea kb 250 ft és sokkal jobb!


a lady stellának pedig minden féle van sampon, tusfürdő, testápoló, arctej, arctonik, stb. én eddig nagyon meg voltam elégedve vele.

2014. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alverde, Balea, Eveline, Kallos, Lady Stella, Alveola márkákat ajánlom. Hogy miből mi jó neked azt csak te tudhatod.

Krémmánia.hu oldalt ajánlom figyelmedbe ha valamire szükséged van ott megtalálsz szinte mindent, véleményekkel, stb.

2014. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Kallos hajpakolást használok balzsamként. 3-400 Ft-ért szoktam beszerezni. Nekem a festett hajra való narancssárga jött be, nagyon szeretem. A samponjaival nincs tapasztalatom, de olcsók, és kiadósak. A Balea termékeket is szeretem, és a Rossmann sajátmárkás termékei sem rosszak.
2014. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
balea tusfürdők és testápolók a legjobbak, ha milliomos lennék is ezeket venném. essenceből is vannak jó féle cuccok, ebelin (ez is dm-es) dolgok is jók. van dm-es fogkrém, az is jó. arclemosó helyett én minden fürdéskor tusfürdővel szedem le a sminkem, nekem egy ilyen cucc sem vált be. nézz körbe az eurós boltokban és a fodrászkellékesben főleg, ott annyi minden olcsóbban van sokkal... :D és ha valami bevált vegyél belőle nagyobb kiszerelést, úgy gazdaságosabb. figyeld az akciókat, kuponokat
2014. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Baleás tusfürdő, testápoló, dezodor, hidratáló.

Hajra a kókuszolaj pl szuper jó, 2000 Ft/500 ml,és sütésre is lehet használni. (a finomítatlan még olcsóbb, de az kevésbé hatásos)

Samponból szintén balea, vagy syoss (utóbbi 500 ml-es kiszerelésben kapható, kb 1000-1500 Ft, de 4-5 hónapig elég)

Arcomra pluszban Paula's choice hámlasztó, 2200 Ft/30 ml és fél évre elég.

Sminklemosóból a paese micellás vize elég jó, esetleg az eveline.

2014. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!