Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkébb hajat miért könnyebb...

Szőkébb hajat miért könnyebb fésülni?

Figyelt kérdés

Eredeti hajszinem szökésbarna...hosszu,egyenes

Volt nagyonszőkére festve,tudtam fésülni,tetettem bele fekete csikokat,nehezebben fésülhető lett,mégtöbb feketével már csak hajmosás után tudtam kifésülni,hiába minden balzsam,fésülőspré,akármi.Most tettem bele szöke csikot sokat,és megint fésülhető...

Ki érti?


2010. jan. 18. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Szerintem a fekete festéktől más lesz a haj állaga, Erősebbé, sprödebbé teszi a hajat. Ha megmosod tegyél rá a végén Golf balzsamot, és öt perc múlva öblítsd ki. Még a szőke hajat is regenerálja.
2010. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tönkrement a hajad. Vágasd le a végét, használj rendszeresen olyan balzsamot amilyet a fodrászod ajánl.
2010. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekes, mert én meg amikor szőke lettem, akkor azt mondta a fodrász, hogy a szőkeség miatt nehéz kifésülni. Mire én: régen nem volt festve és ugyanolyan nehéz volt.
2010. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nincs tönkremenve a hajam,puha tapintású,se töredezés,semmi

csak ha fekete,akkor fésülhetetlen

énis csodálkoztam,mert elvileg a szöke teszi tönkre...és mégse


golf balzsam nekem nemjo,nekem az avonos hajpakolás vált be

2010. jan. 18. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
hm érdekes... nekem szeptemberig szőke volt a hajam aztán szept. végén be lett fesve feketére azóta fekete de én semmi kült. nem érzek :) balzsam+jó festék
2010. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a szöke szökitőpor+ hidrogén,és igy nincs baja

a fekete meg nemgagyi festék,és mégis...

nah mined1,tapasztalatnak jó,többet fekete nem leszek

2010. jan. 18. 19:05
 7/8 anonim ***** válasza:

én is voltam régen szőke és ugyan ezt tapasztaltam,nameg most fekete vagyok de nem sokáig..és nem elég h hullik tőle,még le is lapul.. azért mert a szőke festékben több az oxigénbigyó,hogy is mondjam,nem tapadnak úgy össze a szálak hanem jobban szétállnak,ezért dúsabb általában a szőke haj,vagyis annak hat :)

22L

2010. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ezt a fodrászom mondta mert megkérdeztem :) (előző voltam)
2010. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!