Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hasad fel, hámlik a...

Miért hasad fel, hámlik a körmeim körül a bőr? Hogyan tudom helyrehozni?

Figyelt kérdés

Szóval mindig ilyen:


[link]


[link]


Nagyon kellemetlen, szúróan fáj az egész. Próbáltam már rá mindenféle krémet, niveát, lush handy gurrugut, neutrogénát, albán vazelint, izlandi fókazsírt semmi nem segített.


Egyébként a bőröm nagyon száraz, fehér rétegek maradnak a sötétebb színű pólóim, farmerom belső részén. Lassan ott tartok, hogy tusfürdő helyett már testápolóval fürdök... és igen, iszom eleget, nem, nem kemény a víz.



2014. szept. 4. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, de lehet hogy nem jól, hogy azt vitaminhiány okozza.
2014. szept. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
KENEGESD A VITAMIN OLAJJAL, A TESTED MIATT, MEG NÉZESD MEG A PAJZSMIRIGYEDET, MERT ANNAK AZ ALULMŰKŐDÉSE IS OKOZHAT SZÁRAZ BŐRT. Szedjél A, és D vitamint, de a bőr szépségéhez elengedhetetlen a C és a B vitamin.
2014. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Langyos oliva olajba is márthatod.
2014. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tetrán krém nagyon zsíros, patikába 1000 FT körüli, gyulladásra írja, de nekem erre is tökéletes volt :)
2014. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Esténként kend be a kezed mandulaolajjal rendszeresen! Még hatásosabb ha pamutkesztyűt is húzol rá éjszakánként. Nekem bevált, lehet testre is jó lenne neked. Fürdéshez vegyél natúrszappant az nem szárít, nagyon jók az Álomkuckó szappanok! Webshopban találsz, nem drága. :)
2015. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!