Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel serkenhetném MÉG a...

Mivel serkenhetném MÉG a hajam növekedését? Lent

Figyelt kérdés
Póthajat szerettem volna, de aztán lebeszéltek róla... November végén lesz a szalagavatóm és addig szeretném még jobban megnöveszteni a hajam most mellig ér. Elkezdtem szedni a dm-es haj vitamint remélem ezzel is segítem a növekedésben pluszban ápolja még a hajam a balzsamokon pakolásokon kívül is. Milyen vitamint vagy zöldséget-gyümölcsöt teát pakolást egyek/tegyek a hajamra amivel serkenhetném még a növését?? +10 centit szeretnék elérni november végére(utána pedig derékig érőt:D) Szerintetek megoldható v ne is álmodozzak róla? A hajammal baj nincs, jó a szerkezete, nem töredezett, és nagyon sok van belőle!
2014. szept. 3. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ricinus olaj?
2014. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
próbáld ki a BES ginseng ampullát igaz hajhullásra van de havonta 4 centit nől tőle a hajam és mások is nagyon jó véleményt írnak róla olvass utána :)
2014. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első használtam ricinus olajat igaz egy hónapig de amennyi kínlódással járt, nekem nem használt annyit amennyit nekem megér:(

Utolsó köszi utána nézek mindenképp:):)

2014. szept. 3. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy ez a géneken múlik és azon semmi kence nem fog változtatni? Persze a természetes szerek nem is ártanak, csak azt mondom, hogy ne nagyon éld bele magad, egy hónap alatt maximum 2 centit nő egy egészséges haj. Többet nem fog bármit is csinálsz.
2014. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!