Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek kicikiznének...

Szerintetek kicikiznének azért, mert más lesz a hajam?

Figyelt kérdés
Egész 9.-ben és 10.-ben mindig összefogtam a hajam, kb. 1-szer 2-szer engedtem ki a két év alatt. Most viszont szeretném begöndöríteni és kiengedve hordani a suliban. Én csak a hő nélküli hajgöndörítéseket szeretem, a legjobban az tetszik amikor összefonom két oldalt, de nem parkettába, hanem csak úgy egyszerűen sima hármas fonással és úgy alszom, majd reggel kiengedem és már kész is a hajam, max. 2 percet foglalkoztam vele és milyen szép lett. Amúgy nem minden nap lenne ilyen, hanem pl. holnap, meg csinálnék még érdekesebb hajakat, pl. copf átfordítva meg ilyesmiket, hogy ne legyen olyan uncsi. Szerintetek jó ötlet? 16/L

2014. szept. 1. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A fonástól hullámos lesz, nem göndör. Szerintem tök mindegy hogy hordod, most nem kopaszra nyírod, csak befonod este.
2014. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért cikiznének, nem értem? Ha jól néz ki akkor max megdicsérik hogy jól nézel ki. Nem egy nagy változás hogy kiengeded a hajad vagy épp göndöríted. Nincs mit cikizni ezen.
2014. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem fognak cikizni emiatt. Ha mondjuk levágnád rövidre, lenyírnád két oldalt, befestenéd rózsaszínre és bezselézve feltüsiznéd, talán cikiznének. (Én nem cikiznélek, nekem tetszenek az ilyen dolgok, de sokan nem értik meg az ilyesmit :S)
2014. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van néhány beképzelt fiú az osztályban, ők minden nap bezselézett hajjal jönnek és ők minden lányt csúnyának tartanak az osztályban, de engem különösen, pedig semmi baj nincs velem, szép se vagyok, de csúnya se. És ezek a fiúk szeretnek mindenkit kiröhögni. (Egyébként van egy lány az osztályban, akinek fül felettig érő, rózsaszín haja van, de őt nem cikizik, vele jóban vannak. Nem is azért cikiznének, mert ronda lenne, egyszerűen ez most új lenne és abba bele lehet kötni. Meg a 11 lányból 7 is olyan, hogy ha bármi új van rajtam, abba belekötnek, persze akit bírnak az kinézhet bárhogy, nem cikizik, egyszerűen csak azért kötnének belém, mert én vagyok. De nem érdekel, legalább nem leszek ugyanolyan, mint a többi lány. Nekem az az elvem, hogyha mindenki vasalt hajjal jár suliba, én csak azért is göndör, hullámos vagy összefogott hajjal. És az a 3 barátnőm az osztályban is ilyen, pont azért vagyunk jóban mert egyéniségek vagyunk. Egyébként én divatosan öltözködöm, H&M-ből, C&A-ból és New Yorkerből, csak az egyszerű darabokat variálom. De ha veszek egy farmeringet, már megnéznek, mert hogy én olyat még nem hordtam.
2014. szept. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!