Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos zsíros bőr, Pattaná...

Pattanásos zsíros bőr, Pattanás utáni foltok. Mivel lehet Halványítani kezelni őket?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagy nagyon zsíros arc bőröm van általában az államon vannak pattanások 1-2 pedig előfordul a homlokomon. Nem olyan vészesek de a foltok amik a pattanások után maradtak zavarnak. Valahol piros valahol pedig barna, szeretném halványítani őket, illetve szeretnék valami krémet, tonikot használni az arcomra h ne legyen túl fényes és zsíros. Valami ötlet ? házi praktika?

2014. aug. 30. 18:20
 1/3 anonim válasza:
Lehet kapni Herbáriában (500 ft körül) fahéjas, citromfüves gyógyszappant. Kissé lúgos kémhatású, így zsíros bőrre tökéletes! Nekem is zsíros volt a bőröm, de ezután a szappan használata után mintha púderrel mattítottam volna, olyan szép lett az arcom. Nekem ez nagyon bevált, bátran tudom ajánlani: :)
2014. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fall out boy ***** válasza:

Ugyanaz,amit az előző mondott.

Toniknak én a Dm márkáját (balea) arctonikját ajánlom. Énis azt használom,nekem segített.

2014. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha már eléggé látványos az elszíneződés, akkor szerintem a szérumok a legjobbak rájuk. Itt van pár példa: [link]
2014. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!