Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyik mitesszer eltávolító...

Milyik mitesszer eltávolító szer hatásos? /többi lent/

Figyelt kérdés

Az AVONNÁl néztem ki ezeket...

1.. [link]


2.. [link]


3.. [link]


4.. [link]



Van aki használta vélemények..? Sztetek melyik lenne a legjobb..?



2014. aug. 30. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első két link ugyanaz, nem? Én amúgy azt használom, csak nem kék, hanem zöld, szóval másfajta bőrtípusra van. Szerintem jó, nekem szárazodásra hajlamos a bőröm, ezért zuhany alatt, ha már jól feláztam, szoktam bőrradírozni az arcomat, így nincs az, hogy nap közben hámlik a bőröm. Mitiszerre is jó végül is, bár ugye tudod, hogy azok mindig előjönnek újra és újra?

Szóval én krémmániás vélemények alapján vettem ezt (görgess lejjebb):

[link]


Jó fajta, mert sok benne a szemcse, jó az állaga, nem kis gagyi, vattacukor illatú mit sem érő cucc.

L23

2014. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De miért kell Avonos vacakokat venni? Bemész egy bioboltba és jobbnál jobb cuccokat találsz, ami nincs tele káros vegyi anyagokkal, mint az Avon kencék. Ja és nem is kísérletezik állatokon, mint az Avon kencéket. A bőröd is jobban jár.
2014. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kettes*-*<3
2014. aug. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!