Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet házilag kiírtani...

Hogyan lehet házilag kiírtani vagy legalább ritkítani a miteszert?

Figyelt kérdés

Hófehér vagyok. Nincs pénzem mindenféle kozmetikai kezelésre sajnos. A fehér bőröm miatt, csúnya.


Mit tehetek házilag?


2010. jan. 17. 01:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én este tonikkal szoktam kenni, reggel meg szemcsés dove szappannal. Ennyi. A lényeg a rendszeres tisztítás.
2010. jan. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, a legfontosabb a rendszeres és alapos tiszítás. De semmiképp ne szappant használj! Rossmann és a DM saját márkái (Isana és Balea) elég olcsóak, de hatásosak. Szerintem próbálj ki egyet közülük.
2010. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A dm-ben lehet venni ilyen arclemosót mitesszeres bőrre.Régen azt használtam és nekem elhalványított nagyon sok mitesszert.Nem is volt olyan sok pattanásom akkoriban.De egy pár hete elfogyott és nagyon csúnya lett az arcom.Majd megint veszek mert azok jók. [link] itt van az hogy Soft+Clear na nekem az vált be.De te is tudod mindenkinek más használ.
2010. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen ki kell őket nyomkodnod,az nélkül nem ér semmit egyetlen arctisztító sem. Miutűn kinyomkodtad,öblítsd át hideg vízzel,ami ugye köztudott,összehúzza a pólusokat,végül pedig használj arctisztítót és tiszta,selymes bőröd lesz!

(ja és csak akkor állj neki ennek a műveletnek,ha aznap már nem mész sehova,mert hófehér bőr piros pöttyökkel nem éppen előnyös)

2010. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Találtam még egy odlalt, ahol ilyen házi arcpakolás tippek vannak: [link] (A Még több "Arcápolás" tipp: 1 2 3 4 5 6 -nál, alul tudsz "lapozni", tovább olvasni!:))


A 2. válaszoló voltam. Sok sikert!

2010. jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Én is használok arctonikot Clean & Cleart, de nem ér semmit. Annyit próbáltam már. Egy időben jártam kozmetikushoz, ő kitisztította de kb 2 hét múlva ugyan olyan. :(

Most sajna nem tudok járni, másra kell költenem.

Van ilyen szemcsés krémem is, direkt erre való, de semmi. Attól sem jobb.


Nem tudom mit tegyek? Gondoltam kammilás gőz fölött puhítom picit, és próbálom magamnak kiszedni. De mit tegyek, hogy ne jöjjön vissza?

2010. jan. 17. 11:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a bőröd hajlamos rá,sajnos örökre nem szabadulhatsz meg a miteszerektől,csak tehetsz ellene!
2010. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kiírtaninem lehet véglegesen a miteszert! Otthon is meg tudsz magadnak egy nagykezelést csinálni.

Elősször nagyon alaposan tisztítsd meg az arcodat bőrradírral,ha nincs , akkor szappannal alaposan moss arcot. Majd kend be krémmel az ercodat, masszírozd egy kicsit, kénysztesd a bőrödet :) és utánna jühet a kamillás gőz, kb 15 percig. Ha ez megvan, töröld szárazra a bőrödet és steril ruhával nyomkodd ki a miteszereket.

A végén tegyél egy nyugtató vagy pórusösszehúzó maszkot fel, ha ez nincs megteszi egy hidraltáló krém is, de előtte tonikozd le az arcodat, hogy összehúzza a pórusokat.

Azt monják nem szabad nyomkodni az arcot, mert heges is lehet, de akkor nem lesz semmi baja, ha nyomkodás előtt jó alaposan gőzölve van a bőr és be van kenve krémmel előtte, mert olyan nagyon fepuhítja és könyebben is lehet kinyomi a miteszereket.

A kamilla nem kerül sokba, pár száz forint és nagyon sokáig el, + még gyulladáscsökentő is.

A hidraltáló krémek vagy fertőtlenítő, összehúzó maszkok nem olyan drágák. És így magadnak is meg tudsz csinálni egy koplex nagykezelést.

És legalább havonta vagy 2 havonta csinálj nagykezelést, mert így karban tudod tartani :)

2010. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és a miteszerek úgyis újraképződnek egy idő után, véglegesen senkinem tudja eltüntetni :S
2010. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. De rajtam rengeteg van. ha rendszeresen , mondjuk havonta 1-szer ezt megcsinálom, ha véglegesen el nem is tüntetem, de legalább ritkul?
2010. jan. 17. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!