Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok pattanás eltünte...

Mit ajánlotok pattanás eltüntetésre?

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam szinte minden fajt krémet amit drogériákban lehet kapni + fertőtlenítőt, fogkrémet, bőrgyógyász is írt krémet azse használ. Kezdem feladni szerintetek?
2014. aug. 27. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány? (mert esetleg fogamzásgátlóval is lehet rajta segíteni, az a leghatásosabb). Avonban lévő pattanásellenit próbáltad már? Van benne pakolás, tonik, meg radír is. Nekem bevált :)
2014. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

lány vagyok avonosat is próbáltam

fogamzásgátlót csak ezért nem fogok elkezdeni szedni

2014. aug. 27. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a kozmetikust, mert ha nem megfelelőt használsz csak több lesz
2014. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
víz és szappan,mosd meg az arcod hagyd az arcodon a szappant és olyan 15perc után mosd le és 1-2nap után nem lesz..leszaritja ..
2014. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szappant is próbáltam már csak úgy kiszáradt a bőrőm h hihetetlen plusz még a patti is több lett

kozmetikus is adott egy kenceficét az sem segített aztán mikor mondtam neki, hogy valami más kéne tisztára kikelt magából, hogy ez mindenkinek használ meg neki csak ez van

pedig szerintem nem mindenkinek ugyanaz jó

tényleg annyi mindent kipróbőltam már és lassan egy éve küzdök a pattanásokkal tehetetlen vagyok már

2014. aug. 27. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
mannaszappant próbáld ki akkor!
2014. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kanyo válasza:

Szia

szerintem első körben azt kellene kideríteni, milyen típusú a bőröd, ehhez itt találsz egy nagyon jó segítséget:

[link]


olvasd el, és ha megvan milyen típusú a bőröd, akkor már könnyebben találsz megoldást a problémádra!

én egyébként a kénes szappant javasolnám első körben, de van számos lehetőség, itt ezen az oldalon találsz a különböző bőrtípusokra szappanokat :

[link]

2014. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!