Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csinálhatok magamnak...

Hogy csinálhatok magamnak scene hair-t?

Figyelt kérdés

hosszú, tépett hajam van, nem középen elválasztva, hanem kicsit oldalt, de nem elég oldalt ahhoz, hogy scene hajnak lehetne nevezni.sehogy se akar megmaradni ha elfésülöm oldalra. drága rockerek/scene-ek, mit kéne először tennem, úgymond amolyan lépésben? kicsit félek a fodrásztól, mert egyszer vágattattam magamnak fufrut vele, és nem olyan lett mint a képen amit elvittem. :(

nagyon nem. le tudnátok írni, úgymond lépésenként? nagyon nagyon hálás lennék.


2014. aug. 27. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Itt részletesen leírják.


Szerintem a kulcsfontosság a hajvasalóban és a spray-ben rejlik. Meg persze a tupír.

2014. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó alaposan fésüld ki a hajad.

Egyenesítsd ki a hajad hajkiegyenesítővel!

Igazítsd meg a választékot és fésüld oldalra a frufrud.

Hajlakkal rögzítsd a hatást!

A hajad tetejét hátul tupírozd fel egy picit, majd rögzítsd hajrögzítő spray-jel.

2014. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!