Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosbarna-> Szöke? káros...

Világosbarna-> Szöke? káros lenne nagyon?

Figyelt kérdés

Világosbarna a hajam de nyártol szeretném szökére festeni. Nagyon káros lenne?:S

mert ahogy elkezdtem olvasgatni láttam h a hajfestés eleve kárositja a hajat.. és hát még a szöke hajfesték..:S és miben kárositaná?

köszi a válaszokat elöre is:)

14/L de nyárra már 15 leszek:)


2010. jan. 16. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hinném. A világosbarnából (ha természetes) nagyon könnyű szőkét csinálni. Ha vékonyszálú és kevés, esetleg rosszabbodhat, töredezhet, de a mai festétek azért már jó minőségűek.
2010. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a gyors választ!

várom a többiek véleményét is:)

2010. jan. 16. 14:23
 3/10 anonim ***** válasza:

szia!

HIDROGÉNT BIZTOS NE !!! hajfesték nem para :)

2010. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönööm:):D
2010. jan. 17. 13:33
 5/10 anonim ***** válasza:
A mai világban már minden káros. Ha szárítod a hajad,az is,mert kiszárad tőle a haj,mert nem marad benne víz...úgyhogy nyugodtan befestheted. :)
2010. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2010. jan. 26. 14:31
 7/10 anonim válasza:
hát...az én tapasztalom ez: novemberben egy éve volt hogy befestettem a hajam... nyár végére a hátközéig érő hajambó vállig érő hajam lett, annyira tönkrement. és hangsúlyoznám, egészséges hajam volt, nem töredezett egy kcisit sem. mára viszont olyan mintha nem tudom mit tapintanék és nagyon kevés... úgyhogy én személy szerint nem ajánlom, én nagyon nagy mértékben megbántam hogy a gyönyörű hosszú világosbarna hajamból ez lett:( bár mondjuk lehet a te hajad erősebb szerkezetű...
2011. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
előző vagyok: L/15
2011. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

oh köszönöm szépen:) bár már nem aktuális:D

végül nem festettem be a hajam és nemis fogom semmikor se jo nekem igy is inkább legyen egészséges hajam:D amugy nekem is derékig éröö :)

2011. febr. 11. 19:55
 10/10 anonim válasza:
jól tetted, ne is fesd;) én is barna vagyok megint két napja és nem gondoltam volna, de már jobb is! az állaga, a tapintása és úgy az egész már most egészségesebb. :) mindenkinek a természetes hajszín áll a legjobban:)
2011. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!