Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ti már fogadtatok a...

Lányok ti már fogadtatok a hajatok levágásába? Vagy esetleg volt ilyen barátnőtök?

Figyelt kérdés
(Tudom, hogy nemrég volt hasonló kérdés :))

2014. aug. 24. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem játék. aki nincs rá felkészülve azt lelkileg nagyon megviselheti. nem is értem, hogy lehet fogadásból ilyet csinálni. csak az fogadjon aki tényleg nem bánja
2014. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem fogadtam, és nem is fogadnék ilyesmibe.
2014. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem.

És nem is tervezem. ha valamibe fogadok, az legyen olyan ami a másiknak jó. Pl fizetem a koncertjegyét vagy sütök neki almáspitét vagy hasonló. de abból neki milyen előnye származik, hogy az ÉN hajam rövid? Hacsak nem kárörvendés, de ilyen barátokat meg nem kérek, köszi.

2014. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A volt osztálytársam megcsinálta, de nagyon megbánta, sírt is miatta. 1,5 évig tartott mire megnőtt normálisan a haja.
2014. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fogadok hülyeségekbe.
2014. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!