Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés közben nektet néha...

Hajfestés közben nektet néha előfordul bőrirritáció, arc kipirosodása vagy légzési zavarok? Festés előtt ti szoktatok allergia tesztet végezni?

Figyelt kérdés
Én már többször festettem a hajamat, de minden festésnél bennem van a félelem, ezért szoktam festés előtt allergiás tesztet végezni.
2010. jan. 15. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
már vagy 10 éve festem a hajam soha ilyesmi nem volt velem.volt hogy erősebb szaga volt a festéknek de akkor kinyitottam az ablakot kicsit. nem szoktam allergia tesztet végezni.
2010. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szoktam...

Már 3 éve festem a hajam.. És még 1x se csináltam.

2010. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

régen én is mindig megcsináltam a tesztet mert féltem...

de nem kell félned mert manapság már nagyon jó minőségű festékek vannak (és egyébként is mindent letesztelnek az állatokon)

2010. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6-7 éve festem a hajamat, és még sohasem csináltam meg az allergia tesztet. Eddig semmilyen bajom nem lett.
2010. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!