Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék még a hajamért?...

Mit tehetnék még a hajamért? Bővebben lent! L/18

Figyelt kérdés
2 évig festettem,szőkítettem,vasaltam.Tönkrement,száraz lett,eltöredezett.Most visszafestettem barnára,kenem ricinusolajjal,schauma meg nivea sampon,garnier fructis,kallos balzsam,gliss kur spray.Levágtam az eltöredezett részt.Nincs több szőke haj se vasalás.Most már fog nőni a hajam?

2014. aug. 22. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyi mindent es mindenfelet hasznalsz, csak hamar zsiros lesz. Szerintem egy termekcsaladot hasznalj. Enis vasalom csak en negy eve. A ricinus olaj nagyon jo, illetve egy fele sampont hasznalj, valami regeneralot. A vegebol par centit vagass, gyorsabban no. Amilyen sampont hasznalsz olyan balzsamot valassz, szerintem. Utana fujhatod spray-el, es ennyi szerintem eleg. Ha vasalod hovedot hasznalj :)
2014. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem használok egyszerre mindent amiket felsoroltam.Ha schaumaval mostam meg akkor kallos balzsam,ha niveaval mostam akkor garnier balzsam,ricinusolajat csak havonta egyszer fogok ratenni max 2 hetente,a gkiss kur spraybol pedig csak akkor fujok ra ha megyek vhova :D
2014. aug. 22. 20:50
 3/8 dominika72 ***** válasza:
Szia:) én a természetes hajpakolásokat javaslom. Nekem régen töredezett volt a hajam most meg egészséges derékig érőhajam van:D pl: 1 pohár joghurt egy kiskanál méz és oliva olaj és egy pici citromlé:) felkentem az egész hajamra majd becsavartam foliával, és rácsavartam egy törülközőt egy óra múlva kimostam langyosvizzel a hajambol majd megmostam samponnal, illetve avonos haj végápolot tettem rá mikor megszáradt:) illetve a kokusz zsír ami még nagyon jól ápolja a hajat és az argán olaj hajvégekre:)remélem picit segítettem:) én tavaly óta csinálom akkor vállig ért a hajam és most derékig érő:)
2014. aug. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Drogériás sz.rok helyett vegyél professzionális termékeket kellékesben. A kallos nem az. Hidd el, hogy anyagilag is jobban megéri, és a hajad is szebb lesz.
2014. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beleestem én is abba a hibába,hogy a gyönyörű világosbarna hajamat átfestettem szőkére.. kb 15 centit vágott a fodrászom és mondta hogy nagyon ápolnom kell. Fodrászkellékesnél vettem wella professionals oil reflections nevű olajat(3000 ft körül, de megéri) ami nem zsírosítja a hajat és nagyon puha és könnyen fésülhető tőle és táplálja, samponnak syoss keratinos repair sampont használok, minden nap veszek be sörélesztő tablettát(kb 600-1000ft a drogériákban) és heti 3x élesztős tojásos olívaolajos pakolás! nekem 3 hónap alatt igen látványos eredménye lett, remélem neked is segít:)
2014. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ez a sok szilikonos vacak sem jobb most,amit csinálsz a hajaddal.Rici olaj az jó,meg inkább használj még szűz kókuszolajat is.Ne különféle spay-eket meg minden szart..csak rosszabb a hajnak,elfojtja a szálakat.

A sok szilikon rossz neki,meg használj mentes sampont is..a garnier pl nagyon jó hajsampon,szerintem.

De a vasalás előtti hővédő sem jó,mivel belevasalod a drogériás dolgot a hajadba,egyszerűen nem egészséges..a vasalás sem,nemhogy még ráfújogatni előtte valamit,amit beleéget a hajba..

Ne is száritsd,hadd hogy száradjon magától..ne fésüld gyakran,de ha mégis fésülöd,akkor a hajvégektől felfelé haladj,óvatosan.

2014. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem vasalom
2014. aug. 25. 20:59
 8/8 anonim válasza:
Az unokatesómnak is tönkre ment a haja a vasalástól , ő egy héten kétszer kente ricinusolajjal , de nem magába, 1 tojássárgájához tett 1 kanál olivaolajat , és 1 kanál ricinus olajat . rajta hajta kb 2 óráig ,( vagy egy törölközőbe csavarta , és úgy aludt ) utána megmosta, de nem egyszer , hanem háromszor samponozta . utána pedig hagyta megszáradni . kerüld a hajszáritót , az sem tesz jót a hajnak :)
2014. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!