Mi a szőrbenövés?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, amikor a szőrszálak a bőr alatt kezdenek el nővekedni, kicsit behajlik a végük és nem tudnak "feltörni" a felszínre. Onnan lehet tudni, hogy benőtt a szárszál, hogy begyullad a környéke, de a szőr maga nem látszik ki a bőr alól.
2008. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Epilálástól v. gyantázás után "nő befele". Nekem a lábamon kb 10 szál mindig. Ugyanúgy nő, mint a többi, csak nem jön ki a felszínre. Az enyémek ugyanúgy látszanak bőr alatt is, pedig szőkék. Áthúzom rajta a körmöm ésmáris kijött. Akkor pirosodik be, ha sokáig (1 hét) ott hagyom.
2008. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott lenni és nagyon be szokott pirososdni. Szinte olyan mint egy pattanás. Ilyenkor fogok egy sterilizált tűt és felszúrom oldalról. Utána viszont kicsit sebes lesz, de a szőr kijön. Ha ilyen problémád van, akkor használj Veet szőrbenövés elleni krémet, nekem az segített ebben a problémámban.
2008. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Amikor a kitépett szőr visszanövés közben visszapöndörödik, először csak olyan mint egy miteszer majd olyan lesz mint egy pattanás.

De én már ennek fájdalmasabb módjával is találkoztam amikor látszik az egyenek félcentis szőrszál a felső bőrréteg alatt...

2008. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!