Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrász tud segíteni stílusvál...

Fodrász tud segíteni stílusválasztásban?

Figyelt kérdés
Habár srác vagyok és nem szeretek a tükör előtt ácsorogni a hajammal, az alap ápoltság nyilván megvan. Viszont hiába vagyok fiatal a legtöbb haverom elkezdett kopaszodni és úgy vagyok vele, amíg van hajam, miért ne hozhatnám ki belőle a maxot. A kérdés az, hogy ha bemegyek a fodrászhoz és akár mutatok neki képet, tud segíteni megfelelő haj stílus kiválasztásában? úgy gondolom, hogy megmutatja hogyan vágta, milyen eszközt (wax, zselé stb) használt és otthon is megcsinálhassam. Mindig az van bennem, hogy mivel nekik pénz, nem mutatják meg, hogy járjak vissza. Soha nem voltam fodrásznál, magam vágom a hajam egész ügyesen azt mondják.
2014. aug. 19. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A fodrásznak az is dolga, hogy meghatározza jól állna-e az a stílus amit kiválasztottál, vagy ha nincs elképzelésed ő a számodra legelőnyösebbet ajánlja
2014. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha egy leopárdcsíkos ízléskapitány,akkor ne hagyatkozz rá,én csakis olyan emberek tanácsát fogadom el,akiket ízlésesnek ítélek meg,és saját külsejüket is rendben tatják,pusz xoxo
2014. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!