Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 éves fekete hajú lány...

17 éves fekete hajú lány vagyok, így hát a szőröm nagyon látszódik, például a hasamon is, ezt nem lehetne valahogy eltűntetni? :|

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
borotva?
2014. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szőkíttesd ki kozmetikussal. Ha elkezded szőrteleníteni, egyre rosszabb lesz, és állandóan azzal kell foglalkoznod.. :/
2014. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
epilátor?
2014. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gyanta?
2014. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"végleges" szőrtelenítés?
2014. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Offos kérdés; Másnak is írt privátot az oriflame-s pitcha vagy csak az én válaszomat szúrta ki?
2014. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

borotvát semmiképpen !!!


max. kiszőkíteni (esetleg-esetleg gyantázni néha)


de szerintem csak eltúlzod ezt, kis pihéi minden csajnak vannak, nem kell erre rágörcsölni


küldj képet és megmondom, hogy jó az úgy, ahogy van!

2014. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát mikor az ember hasán szőrcsík van, mint mondjuk nekem is azt hiába szőkíti, attól még ott lesz és látszik. A szőke szőr sem láthatatlan... sőt, sárga, fényes.

Én csipesszel kiszedegetem vagy néha gyantázom... mindkettő jó módszer. A lábamat epilálom.

2014. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Epilátort javaslom, kicsit fáj, de megéri!


OFF: nekem is írt az oriflames, akkor tiltattam, biztos masik account-tel próbálkozik

A moderátor kérése, hogy írj a moderator@gmail,com e-mail címre, mert ők nem látják a priviket!

2014. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!