Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fontos! Loreal Casting Creme...

Fontos! Loreal Casting Creme Gloss hajfesték! Működni fog így? (többi lent)

Figyelt kérdés

Középbarna hajam van, fénynél világosabb rezes árnyalattal. Holnap megyek fodrászhoz, és vettem egy Loreal Casting Creme Gloss Tejes karamell árnyalatot. [link]

Befogja szerintetek? A Loreal hivatalos oldalán érdeklődtem, és ők ezt írták: "A hajszínező körülbelül 2 színárnyalattal világosítja a hajat. Ha ennél nagyobb mértékben szeretnéd világosítani a hajad, előbb le kell szívni a jelenlegi színt, majd erre alkalmazni a színezőt."

Tehát ha előtte leszivatom a hajam, akkor elérhetem pont ezt az árnyalatot? Mert beleszerettem ebbe a színbe, ami már nem annyira barna, de nem is szőke még.

Akinek van tapasztalata(vagy fodrász) az írjon.

Előre köszönöm!:)



2014. aug. 13. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a fodrászod a helyszínen el fogja tudni dönteni.
2014. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok most. Neked sikerült? Kérlek írd meg, mert érdekelne.
2016. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!