Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez mennyire lenne káros a...

Ez mennyire lenne káros a hajamnak?

Figyelt kérdés

Be lett dauerolva a hajam (vmi "kíméletes dauerral"), de iszonyatosan ocsmány lett, úgy áll, mint valami seprű. Viszont kivasaltam, és így jól néz ki. Gondolom rettenetesen káros, hogy még vasalgatom is, de nm tudok vele mit csinálni. Mit tegyek, hogy ne menjen annyira tönkre?

Balzsamot, hővédőt használok, nem festem (már) a hajam.


2010. jan. 13. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Vágass le belőle min.5cm vagy amennyi szükséges és 10-15percig hagyd rajta a balszamot
2010. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok vágatni, tavaly nagyon rövidre vágta a fodrász (megőrült -.-'), és örülök, h végre megnőtt. Még nem is töredezik, nem tudom minek kéne vágni...
2010. jan. 13. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Loreal hővédő és egyenesítő barzsama tök jo (rózsaszin flakonos)én azt használom ,és majdnem minden nap vasalom a hajam mér 2 éve ,és semmi baja.De az is fontos h ne állirsd tul maas hőfokra
2010. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
230 a maximum a vasalómon (Remington), de nekem elég 180. Toni&Guy hővédőm van, elég drága cucc...:)
2010. jan. 13. 19:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy régebben nekem is volt az a L'Oreal... Lehet, hogy megint veszek egy olyat IS.
2010. jan. 13. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!