Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim szőrtelenítés tippek?

Intim szőrtelenítés tippek?

Figyelt kérdés
Most csinálnám először, de kozmetikushoz nem tudok menni. Epilálni nagyon fájdalmas? Ha epilálom, fürdés előtt vagy után érdemes? Krémmel nagyon nem ajánlott? (olvastam valahol hogy a vegyszerek miatt nem ajánlják) Ha borotválom, nagyon hamar visszanő és viszket (bikinivonalat egyszer megcsináltam strandra) van valami "trükkötök" ez ellen? Segítsetek légyszi!

2014. aug. 12. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindig borotválom, zuhany közbe, intim mosakodóval bekenem és leszedem, gyorsan kész és semmi gond vele. Utána fertőtleníteni kell és hidratálni a bőrt, akkor nem viszket.

Nekem az epilátor sem fáj annyira, de ronda gyulladt foltos lettem tőle és szőrbenövéses, ez pedig így maradt hónapokig, szóval többé nem próbálkozok ilyesmivel.

2014. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A borotvától nekem valami borzalom lett, pedig beszappanoztam és szőrnövéssel megegyezően húztam a borotvát, mert úgy "állítólag" nem olyan irritáló. Hát, de...

Krémet soha nem kennék "oda", a vegyi anyagok miatt. (máshova sem)

Próbáltam epilátorral, de mocskosul fájt, úgyhogy az nekem nem jó.

Meleggyantával egész jó volt, mert egyszerre nagyobb felületről tépi ki a szőrt, fél pillanatig fáj, de utána elzsibbad. DE a patronnal nem fértem oda mindenhova.

Így "oda" kipróbáltam a hideggyantát (amit máshova nem is használok) és ez a tökély! Gyanta hatás, de patronnal való ügyetlenkedés nélkül. A szalagokat kettévágtam, így nem kellett a hosszú csíkkal szerencsétlenkedtem. 5 perc alatt le tudtam szedni az egészet (szóval nem csak a bikinivonalat, hanem a teljes intim részt) néhány szálat leszámítva, azokat kitépkedtem a csipesszel.

2014. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!