Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az a szer amivel a száraz...

Mi az a szer amivel a száraz hajat puhává, fényessé lehet tenni hosszú időre?

Figyelt kérdés
Láttam ilyet, de már nem tudom mi ez és hogy kell használni? Valami drága cucc. Hol vehetek ilyet?
2014. aug. 12. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
hajolaj! illetve hajbalzsam. nincs külön kifejlesztve ilyen csodaszer :)
2014. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az Avonak az hajolaja ami argánolajjat tartalmaz csodás de mellé ajánlóm a Fructis samponját ami kifejezettem száraz, töredezett hajra van , meg mellé használj valami jó balzsamot ugyan így száraz hajra .... de ha még tökéletesebbet szeretnél használj mellé hajkimélő hajkefét ami félig lószörből van ilyen kombos
2014. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nagy híve vagyok a házi praktikáknak, többször is kipróbáltam: ricinusolaj/olívaolaj. Nálam ezek jöttek be tutira, de a ricinussal vigyázz, mert van, akinek hajhullást okoz. Nem kell mindig kivágni a pénzt a sok hülye mérgező samponra, balzsamra. :)

De nem lehet, hogy esetleg pont a sampon hibája? Ha hajat mosol nem dörzsölöd agyon törölközővel? Vagy nincs egészségügyi problémád? Általában ezek miatt szokott száraz lenni a haj, de ha csak a gének, akkor mindenképp valami olajat kenj rá.

2014. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!