Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót érdemes venni?

Milyen hajvasalót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságai legyenek? Milyenek ne? Esetleg kinek van jó/rossz tapasztalata egy bizonyos termékkel?
2014. aug. 11. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem Remington van, asszem 16 ezer volt a maga idejében, de három-négy éve biztos megvan majd' midnennapi használat mellett.

Jó, ha állítható a hőfoka, meg kerámialapos (ma már mind az, nem?)

2014. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem Philips van.

Nagyon szeretem, megbízható kis gép:) (és szép is;))

[link]

Negatív tapasztalataim nincsenek, csak ajánlani tudom:)

2014. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Remingtonom van, tényleg nagyon jó.
2014. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is remington az összes hajformázóm.Egyikre sem tudok panaszkodni.Mindegyik tökéletes,és nem is annyira drágák.Szinte mindennap használom őket.


Mindenképp kerámialapos hajvasalót vegyél,mert az kevésbé roncsol.Persze a hővédőt se felejtsd el.Azt is fodrászkellékesnél vegyél,a drogériások nem érnek túl sokat.

Ha már veszel,ne a legolcsóbbat.Legalább egy középkategóriásat.Különben előfordulhat hogy idő után,hogy kontaktos lesz vagy egyéb.

Ne egy no name terméket vegyél,hanem ismertebbet. pl ugye a remington,philips,babyliss

Ezek eléggé megbízható márkák.

2014. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. aug. 11. 20:30
 6/6 anonim válasza:
Remingtonom van. .)
2014. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!