Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális hogy minden egyes...

Normális hogy minden egyes kezelés után a kozmetikusomtól ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Elég sok pattanásom van bevallom, másfél éve járok hozzá. Korán kellett, 12 évesen mert már akkor sok mitesszerem volt. Átlagosan másfél órát szenvedek egyhuzamban, hatékonyan dolgozik meg minden (azt nem mondom hogy fájdalommentesen is...) de a kezelés után az arcom tele véraláfutásokkal, fel van dagadva mindenütt, és a kinyomott pattanások helyén is lila-piros véraláfutások vannak, mindenütt... három nap míg lemennek a pattanások, és a hét további részében még ronda, illetve olyan szinten hámlik, hogy alapozót sem tudok feltenni(pl suliba), mert olyan mintha egy maszk lenne rajtam. Nem tudom hogy csak az arcom reagál e így, vagy a kozmetikus csinálja rosszul. Általában utána -az egy két pattanáson kívül ami nő közben- kitisztul az arcom. Pár barátnőm is jár kozmetikushoz, de ő nekik soha sem olyan durva mint nekem.

Váltsak kozmetikust, vagy ez így normális?



2014. aug. 8. 16:37
 1/6 anonim válasza:
szia:) az tény h első nap nekem olyan, dagadt és piros.. de utána már nem. Szerintem válts kozmetikust:)
2014. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbálj ki egy másik kozmetikust is. Azért ezek nem hangzanak valami jól :S én nekem is elég sok mitesszerem van, de nekem egy icipicit marad csak piros a bőröm, másnapra már el is múlik és még 1-2 napig hámlik, de ennyi.
2014. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazából bőrtől is függ. Ha érzékeny a bőr akkor az ilyen lesz mindig, és igazából érzékeny bőrrel nem is lenne szabad ilyesmiket csinálni. Nem tesz jót neki.

Otthon is lehet arcot tisztítani, kíméletesen és hatékonyat. Kamillás gőzölés után mondjuk felteszel egy házi mitesszer tapaszt, radírozol tengeri sóval, ha ez nem elég akkor a "maradékot" kinyomkodod tiszta kézzel óvatosan. Sose lennél feldagadva meg véraláfutásos, meg semmi ilyesmi. Szerintem próbáld ki.

2014. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Válts,nem lehet véraláfutásos,túl erősen nyomja a bőrt.
2014. aug. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen válts kozmetikust! Ez így nem normális. Nekem is nagyon érzékeny, fehér bőröm van, minden rögtön meglátszik rajta és néha mensi előtt jönnek rajta pattanások is, nagyobbak, mitesszereim is vannak, de kezelés után csak másnap pirosabb még picit. 1-2 napig hámlik, de egyáltalán nem úgy, hogy feltűnő lenne és sminkelni is tudok simán. Véraláfutásom még sosem volt egyetlen arckezelés után sem, meg is őrültem volna tőle. Mindenképp keress másik kozmetikust, mert úgy látszik ez a mostani nagyon nem érti a dolgát. Hidd el, ha szakértő kezekbe kerülsz minden sokkal jobb lesz. 25/N
2014. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, váltanék, de azt hiszem nem a kozmetikus a rossz hanem az én bőröm érzékeny nagyon :( sajnos csak úgy szabadulhatok meg a pattanásoktól, ha azok normálisan ki vannak nyomva, szóval megpróbálok egy két krémet, és meglátjuk mi lesz, igyekszem kevesebb alkalommal kozmetikushoz menni :) köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 20. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!