Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! A gimiben lesz...

Segítség! A gimiben lesz úszás óra, és látszódni fognak a pattanásaim és ki fognak vörösödni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
kétségbe vagyok esve, mert úgy tudom hogy az uszoda vizétől kipirosodik a pattanásos bőr, ráadásul nekem nem csak az arcom hanem a hátam és a dekoltázsom is tele van velük (meg utánuk maradt hegekkel és foltokkal), mivel extrémül zsíros a bőröm! nem akarom hogy teljesen vörös legyek a víztől! :( mit tegyek?

2014. aug. 7. 21:40
 1/6 manó1235 ***** válasza:
felmentést nem tudsz kérni? mondjuk a bőrgyógyásztól?
2014. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nyugi! Kezdjük ott, hogy először menj el egy bőrgyógyászhoz. Semmi baj nem lesz ott, csak elmondod a problémád és majd ad rá krémet. Ezt használd! Olyan fejlett technológiával élünk, hogy erre biztos van megoldás. Nem annyira vészes ez. Szépen kérj időpontot és minden rendben lesz :)
2014. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is pattanásos voltam mindenfelé, a klóros víz pedig inkább csak segít ezen, mivel szárít, fertőtlenít meg minden. Pirosabb semmiképp nem leszel tőle, csak jobb lesz egy picit... én minél többet jártam, annál jobban néztem ki szinte. Habár a gondokat megoldani magában nem tudja, ahhoz bőrgyógyász kéne és gyógyszerek. Minél hamarabb.

Felmentést meg pattanások miatt nem fognak adni senkinek.

2014. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
orvoshoz kell menni: ha a hátadon is van és erős, gyógyszerrel kezelik
2014. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A víz (pláne a klórozott) határozottan jó pattanásos bőrre.
2014. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
fúha nagyon nagyon köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat! :) elmegyek akkor bőrgyógyászhoz, remélem tényleg segíteni fog! mindenkinek ment a zöld kéz!
2014. aug. 7. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!