Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Technostar...

Mi a véleményetek a Technostar hajvasalókról?

Figyelt kérdés

(Most vettem egyet a Media Marktban 3000-ért és kerámiás)

Előre is köszi a válaszokat:)


2010. jan. 12. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem lett volna szabad egy ilyen ismeretlen márkájút venned.

Nekem is volt még a kezdetek kezdetén egy 4000 ft körüli..na hát az sokkal jobban törte a hajam, kiszárította. Ennek hatására vettem egy márkásat, Remingtont.


Na, ha már megvetted akkor használj hővédőkrémet, meg hajvégápolót.

2010. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem használod mindig, akkor szerintem teljesen jó ez is. Mondjuk nekem így is hamar lekopott, de arra a pár alkalomra megtette.
2010. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha kivasalja, akkor jó. Én 10ért vettem, de muszáj volt, mert ez vasalja ki. Nekem pénzkidobás lett volna az olcsóbb. Meg engem megnyugtat, hogy be tudom állítani a hőfokot, nem csak fűt világnak. De, ha neked bejön, akkor jó.


Amúgy, ha azt mondom, hogy kb. fingom nincs róla, mi az a technostar, akkor ugye nem sértődsz meg?

2010. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!