Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat vágassak ebből a...

Milyen hajat vágassak ebből a hajból? (kép)

Figyelt kérdés

Szeretnék vágatni belőle, vmi kicsi fazonigazításra gondoltam, amitől jobban állna. Az a baj, h ritkán hordom kiengedve, mert olyan hülyén áll, túl sok hajam van és ilyen száraz össze-vissza, nem áll jól. Szoktam hajápolót tenni rá, attól picit jobb (szilikonos lehet h így összetartja, azért tűnik jobbnak) csak most az elfogyott.


Nem sokat szeretnék vágatni belőle hosszúságra, tehát h össze tudjam kötni rendesen, csak szeretném hogyha állna vhogy, mert most nem vmi jó. Ha csak simán kiengedem, akkor is olyan nagy fejem van benne


[link]


2014. aug. 7. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szép a hajad kiengedve, nem értem mi a bajod vele, talán vágatni nem ártana a végéből, meg egy oldalfrufru. Jól nézne ki.
2014. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet az oldalfrufru, mert hullámos a haja, a frufru összeugrana és hülyén állna. Vasalnia kéne, hogy ne álljon össze-vissza, de azzal meg tönkretenné.


Szerintem szép hajad van, dús és fényes, én örülnék, ha fele ennyi lenne :( Nem értem, miért nem tetszik Neked, az ilyen haj mérföldekkel szebb, mint az agyonvasalt lapulús lenyalt "frizura".


Lehet, azért áll "szét", mert a végek töredezettek/szárazak. Ha a rossz rész le van belőle vágva, akkor jobban fog állni a vége.

2014. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!


De mikor le van vágva a vége, akkor is ilyen :/ Mikor levágaom fodrásszal, utána be szokta szárítani, körfésűvel stb... na akkor nem áll így, de amint megmosom és megszárad ilyen lesz. Magamnak meg nem bírom beszárítani, mert órákig tartana és nincs türelmem sajna.

Amúgy régen volt fru frum és tényleg olyan volt, h hullámos volt é összeugrott, vmint itt elöl van forgóm, szóval még iylen h.lyén be is kunkorodik.


Az ilyen hajak tetszenek, de én hiába csűröm, csavarom, nem akar ilyen lenni. Ezért gondoltam, hogy nekik vmi más fazonra van vágva, amiből könnyű lenne megcsinálni:


[link]

[link]

2014. aug. 7. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

A képeken, amiket linkeltél csavarva/sütve van a lányok haja. A második képen középen különösen látszik, hogy úgy van besütve.

Az elsőnek... Szerintem neki nagy csavarókkal van belőve.

Tényleg! Hajcsavaróval próbálkoztál már? Megmosod a hajad, becsavarod és úgy alszol, reggelre megszárad. Nem kell feltétlenül az egészet becsavarni, de ha a legfelső réteget megcsinálod, lehet, tetszene az eredmény :)

2014. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, lehet kirpóbálom majd, hátha sikerül (elég ügyetlen vagyok az iylenekhez, még befonni sem tudom :D)
2014. aug. 7. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia :)

Nekem nagyon göndör hajam és ha szárazon kifésülöm, akkor úgy nézek ki mint egy '70-es évekbeli afroamerikai mikrofonfrizurájú discoénekes :D. Úgyhogy én csak nedvesen fésülöm a hajam és így megmaradnak a kis csigácskáim. Lehet ha te sem fésülnéd ki szárazon, akkor nem állna szét annyira. :)

17/L

2014. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is göndör, hátközépig érő hajam van, és körkefével szoktam egyneeyíteni. 40 percig tart, mert már úgy ahogy belejöttem. Ha nincs türelmed megcsinálni, vágass le a hajadból, hogy ne tartson órákig körkefézni. Szerintem kényelmesebb viselet a picit rövidebb, egyenesre szárított haj. Tényleg brutálisan szép a hajad, de gondolom, hogy nem mindig kényelmes a viselete, nekem is sokszor van, hogy göndören nem is érzem magam szépnek. Egyébként én lépcsőzetesre szoktam vágatni.

L22

2014. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom mindet, ha nálatok bejön hátha nálam is :P
2014. aug. 7. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!