Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ valaki Garnier vörös...

Használ valaki Garnier vörös színű hajfestéket? Jó? Befogja a hajat? Az én hajam középbarna, vajon befogná?

Figyelt kérdés
A fodrászom mindig azt javasolja, hogy fodrászfestéket vegyek, ne ilyen "előregyártottat". De jó lenne kipróbálni!
2010. jan. 11. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Én használtam és nagyon szépen befogta a hajamat,bár én előtte leszívattam róla a színt. Őszintén szólva nem biztos,hogy nem maradnak sötét csíkok a hajadban.Barátnőm sötétszőke haját festette vele,és maradtak benne sötétvörös és barna csíkok. Nem tudom,ő rontotta-e el,vagy a festék gyenge. Mindenesetre nagyon szép a színeredmény.
2010. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!