Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sötétbarna hajszínező kijön...

A sötétbarna hajszínező kijön a világosbarna hajamból teljesen?

Figyelt kérdés
Vasárnap befestettem a hajam sötétbarnára. Sosem volt még eddig befestve azért most is csak színezőt próbáltam ki. A barátaim azt mondják,hogy nagyon jól áll nekem a sötétbarna szín viszont én nagyon remélem,hogy vissza kapom az eredeti hajszínem. 28 mosás után lekopik- ez volt irva a hajszinezőre. Valóban így van? Annyira félek..Már megbántam hiába mondják,hogy jól áll. Félek, hogy ha nő majd lefelé az nagyon fog látszani, meg kopni rendesen. Vagy nem fog mert a világosbarna és sötétbarna közt nincs nagy különbség?? :/

2014. júl. 29. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
28 mosásos hajszínezők oxit tartalmaznak, ami nem fog kikopni teljesen soha.
2014. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
SOHA?? na neee :((
2014. júl. 29. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem teljesen kikopott a hajszínező elég gyorsan, igaz én világosítottam rajta
2014. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Múlthéten én is sötétbarnával mentem neki a hajamnak, én is utáltam. Másnap tettem rá egy aszkorbinsavas pakolást (ez nem más, mint porállagú C vitamin). Írtam róla blogbejegyzést, ha gondolod, ellinkelem neked, és ha nagyon utálod a sötétbarnát, tudni fogod, hogy kell leszedni.


Amúgy ja, a sötétbarna nem egy kikopós típus. Ritka eset az, amikor valakinek ledobja a festéket a haja.

2014. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(Ha kell a link, írj privit, nem akarom közzétenni. :) Képek is vannak benne.)
2014. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is sötétbarna színezőt kentem a világosbarna hajamra, már vagy 1,5 éve növesztem, de az alján még mindig látszik..szóval nem kopik ki, csak lenő.
2014. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huh ezt jól elcsesztem akkor.
2014. aug. 1. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!