Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hamar zsírosodik a...

Nagyon hamar zsírosodik a hajam. Két naponta mosom, de van hogy nem bír ki két napot sem. Mit ajánlanátok rá?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit, nekem is dettó.
2010. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj sokat segíteni nem tudok de arról tudnod kell hogy a túl gyakori hajmosáshoz (2 naponta az rengeteg... persze hajfüggő de akkor is sok ) hozzászokhat a hajad,fejbőröd és csak azért is zsírosodni fog mert megszokja hogy más tisztítja.(Valamilyen szintig öntisztító a hajad)Amint valaki ír rá hatásos kezelést kezdd el, és szoktasd le a hajad a 2napos samponozásról!:)Az is kemikália ha belegondolsz!Amúgy gyógynövényes cuccok be szoktak válni.
2010. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szia

este szórj rá hintőport,mármint a fejbőrödhöz, és masszirozd egy kicsit

ez nekem segíteni szokott,h ne mossan túl gyakran

2010. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És lehet hogy ettől hullik nagyon a hajam?
2010. jan. 10. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Régebben én is kétnaponta mostam. Áttértem a 3-4 naponti hajmosásra, de előtte kiiktattam a zsírosabb és egészségtelenebb kajákat az étrendemből. Egy idő múlva (kb. fél év) eljutottam oda, hogy 3 nap múlva sem zsíros a hajam már, viszont kényszeresen mosom akkor is, mert én úgy érzem magam jól, ha a fejbőröm is tiszta, friss..


A hintőport anno én is próbáltam (meg a száraz sampont) és azoktól csak viszketett a fejbőröm, szóval még rosszabb lett a komfortérzetem. De hát kinek mi.. ki kell azt is próbálni.

2010. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


nekem is volt ilyen gondom, de megtaláltam a megoldást. Arra gondoltam, ha gyermeksamponnal mosom, az kíméletesebb mint a fenőtt, hiszen piciknek gyenge, érzékeny bőrre tervezték.

Vettem Baba gyermeksampont, belül rózsaszín, azért írom mert van más színű is, de kívül nincs feltüntetve. Tesco-ban megvehető, valami 5-600 ft.


nekem nagyon jó, pedig semmi sem hatott. Próbáljátok ki. És hetente elég 2-szer mosni.

2010. jan. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A legjobb ilyen problémára a DRY sampon.... ez egy fehér por, kb. 300 ft, de még annyi sem. Ez a legjobb, különösen szőkés hajra. Az még szebb, világosabb tőle .
2010. jan. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
esetleg kénsampon is jó lehet.
2010. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl sokat fésülgeted, vagy gyakran beletúrsz a hajadba. Ezzel csak még jobban szétteríted a zsírt a hajadon.
2010. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!