Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Head and Shoulders tényleg...

A Head and Shoulders tényleg jó korpás hajra, fejbőrre?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok,stb.. :)

2014. júl. 28. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon régóta használom (kb 15 éve), próbáltam váltani, mert ugye elég sokba kerül, de attól kenyérmorzsa szerű korpák lettek a hajamban, borzalmas volt. Így visszaváltottam:)
2014. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én a száraz fejbőrre valót megvettem, kár volt. Nem elég, hogy még szárazabb lett tőle a bőröm, de korpás is. Hát köszi. :D

Régen a citrusosat használtam egy ideig, az sem vált be, sőt, zsírosított, viszketett tőle a fejem meg minden bajom volt vele. Anyám állítja, hogy neki attól korpásodott a haja amúgy.

Meg másoktól hallottam, hogy használt neki, de azóta semmi más sampont nem tud használni, mert visszajön a probléma.

Tapasztalatom szerint amúgy a korpásodást kezeléssel meg lehet szüntetni, de ahhoz nem elég egy ilyen kis gyenge valami. Nizoral a többségnek jó, mert gomba okozza a tüneteket sokszor. Ha más a kiváltó ok, azt kell kezelni. De a h&s csak ilyen kis felületi szintentartó kezelésre jó és épp ezért nem jó más sampon. De hiába szélesspektrumú, ha nem kezeli a te problémádat, akkor nem fog hatni semennyire.

Persze mindenkinek más válik be, de ha azt veszem, hogy nem egy olcsó sampon, és egy flakon nizorallal kiváltottam az évekig tartó vásárlását, akkor hosszabb távon jobban megérte. Nálam innentől felejtős a márka, pedig az illatát imádom. :D

Egy próbát tegyél vele, ha gondolod, hátha nálad bejön. Ha sok véleményt akarsz, van erre szakosodott oldal is a neten, angol is, magyar is, meg gondolom egyéb nyelven is akad. :D

(Ja és eurós boltban csak óvatosan vegyétek, múltkor belefutott barátnőm valami hamisítványba,kicsit más szín, állag, illat - de hát végülis import áru, külföldön lehet máshogy néz ki alapon kipróbálta - iszonyat irritatív valami volt. Sajnos mosószert, mindent hamisítanak már, szóval csekkoljátok le, mielőtt megveszitek)

2014. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt már hallottam h az euros boltban hamisitott cuccok vannak.szornyu.szerencsere en nemetorszagban elek,ugyhogy itt talan jobb aruk vannak,hiaba minoseg.
2014. júl. 28. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kb. egy éve kezdtem használni, mert mindent kipróbáltam, amitől csillog, szikrázik a hajam, de mindig volt egy problémám.


Konkrétan korpás nem volt a hajam, de eszméletlenül viszketett. Egy napot nem tudtam kihagyni a hajmosásban, mert arra keltem, hogy álmomban véresre kapartam a fejem.


Ráadásul, nem tudom, ez mennyire gyakori, de pállott szaga volt a fejemnek. Olyan, mint amikor tél van, sapka van rajtad egész nap, aztán leveszed, és az egész napi izzadságtól bepállik a fejed. Vagy az a szag, amikor nagyon sokáig nem cserélsz le egy párnahuzatot, és "fejszaga" van. De nekem ez hajmosás után is volt, ahogy megszáradt a hajam. Gondoltam mindenre, hogy a központi fűtés miatt van, aztán a nyári melegtől, túl sűrű a hajam, nem tud szellőzni.


És mint a reklámban, a H&S segített. Elmúlt a büdös fej szindróma. Már 3 napig ki tudom tolni a hajmosást, és nem viszket egyáltalán a fejem.

2014. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fpete1 válasza:
12 év breaktánc után elég erősen elkezdett kopni a fejbőröm a folytonos fejenállás, fejforgás, és csúszás miatt. Emiatt megkeményedett a fejbőröm, és nem hazudok, 50ft-os méretben kezdett hullani. Néha úgy kellett lehúzni a hagymákról a felsőbb rétegeket. Aztán gondoltam, megpróbálom a head & shoulders sampont, és az óta is azt használom. Nem biztos, hogy jól gondolom, de úgy vettem észre, hogy akkor, amikor megmostam vele a fejem, nagyjából az összes félig fenn lévő bőrdarabkát lemarta a fejem tetejéről. A hajnak nem árt, ez tuti, bár elég kemény hajam van. Szóval szerintem nem más, mint egy igen erős radír. Így, vagy úgy, a korpám teljesen elmúlt. Szóval én nem cserélném nagyon le másra ;)
2017. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!