Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Directions színező mennyi...

A Directions színező mennyi ideig marad a hajban?

Figyelt kérdés
Pár mosással kijön vagy sokáig fent marad,mint egy hajfesték?

2014. júl. 26. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Pár mosással kifakul és ronda, az marad kb 1-2 hónapig mire teljesen kikopik.
2014. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hét (2-3 naponta mosok hajat) alatt úgy megkopott, hogy néhol már látszott a szőke, viszont elég csúnyán kopik, tehát valahol még majdnem olyan színű volt, mint mikor festettem. Egyébként ha csak ideiglenesre akarod, tehát csak ilyen buliba, vagy ilyesmi, nem érdemes. Mivel ha nem szőkíted a hajad előtte ronda lesz a színe.
2014. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A hajamban jó pár hónapja van ilyen színező, és az igaz, hogy pár hét alatt kikopik az eredeti állapot, de a világos szín olyan tartós, hogy még szőkítővel is nagyon nehezen jön ki. Pl. a sötétkékből lesz világos kékeszöld (mivel ilyenkor már átüt a sárgás alap). Szerencsére nekem az is tetszik.
2014. júl. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!