Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használjak, ha...

Milyen sampont használjak, ha szeretném minél tovább kihúzni mosás nélkül?

Figyelt kérdés

Hosszú hajam, általában 4 naponta mosom, a 4. napon már zsírosabb. Próbálom mindig minél tovább kihúzni hajmosás nélkül, mert használ nekem a módszer. Viszont érdekelne, hogy milyen sampont lenne érdemes használnom? (Festetem is egyébként.) A lényeg az lenne, hogy ne lapuljon le a hajam és ne zsírosítsa. Mivel nem különösebben zsíros fajta a hajam, ezért nem használok zsíros hajra való termékeket, a színvédő samponok viszont hajlamosak elnehezíteni a hajamat. Milyen sampont ajánlanátok? Esetleg a Bánfi jó lenne? (Nem hullik a hajam.)

Köszönöm:)

18/L


2010. jan. 9. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Baba gyermek sampon, ne nevess ki. belül rózsaszín, csak azért mert van más is, de nincs feltüntetve. nekem zsíros is volt, és nagyon helyre jött, hála a fodrász tanácsának.


21/L

2010. jan. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már nekem is eszembe jutott, hogy valami baba samont kéne kipróbálnom, de eddig nem jutottam el odáig. Akkor majd most. :)
2010. jan. 10. 14:20
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

Erre gondolsz egyébként?

2010. jan. 10. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Van a babának zsíros hajra való samponja is, citromos. Vagy a balea gyömbéres samponja is jó.
2010. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!