Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet ilyenre a hajat...

Hogy lehet ilyenre a hajat beállítani?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 9. 21:11
 1/4 A kérdező kommentje:
És mivel? Ez szerintem nem zselé mert, nem áll nagyon össze, de nem is úgy néz ki mintha hajhabbal lenne.
2010. jan. 9. 21:15
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen halyam van, de én nem csinálok vele semmi extrát, hanem mosás után igy felállitom, tehát igy szárad meg, majd ha száraz rakok rá zselét (de ha megkeményedik kifésülöm, hogy ne legyen összeregadva) vagy egy kevés hajlakkot
2010. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vizesen hajhab és szárítsd be így.
2010. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát nekem amikor ilyesmi volt (igaz nekem göndörhullmáos a hajam, és alapból szálkás :(:( ) akkor waxot swarzkopf és ha mondjuk reggeltől estig kellett a haj tartása akkor egy nagyon minimális spray (lakk), de tényleg nem sokat, csak kb éppenhogy.. de ez egyénfüggő szerintem, nincs 2 ugyanolyan ember..
2010. jan. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!