Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hátul felnyírt hajat mekkorá...

A hátul felnyírt hajat mekkorára nyírják? (? cm,? Mm)

Figyelt kérdés
Még sosem volt ennyire rövid hajam, most rászántam magam. De nem akarom, hogy hülyének nézzen a fodrász. Azt nekem kell megmondani, hogy géppel vagy ollóvak csinálja? És hogy hány cm, vagy mm legyen? Ti mit tanácsoltok?
2014. júl. 21. 14:33
 1/4 Fodrász Krisztina ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Az a normális ha a fodrász kérdezi meg hogy mennyit vágjon és hogyan szeretnéd. A legjobb ha közösen beszélitek meg, hiszen ilyenkor figyelembe kell venni a forgókat is. (Minden csak kommunikáció kérdése).
2014. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát mindenképpen neked kell megmondani hiszen a te hajadról van szó az hogy cm vagy mm az meg szerintem a haj stílusától függ milyet szeretnél?
2014. júl. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez az. Hogy nem tudom hogy mit mondjak. Fél cm nem túl rövid?
2014. júl. 22. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:
hát milyen fajta felnyírt hajat szeretnél? ha azt hogy alapjában hosszú a hajad de a tarkód felszeretnéd nyíratni azt érdemes szerintem mm-s hosszra nyíratni pl 3mm de ha bubi szerű frizurát szeretnél hátul felnyíratni akkor annak viszont a hosszabb néz ki jobban
2014. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!