Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok adni valamilyen...

Tudnátok adni valamilyen tanácsot pattanások ellen? 17/F

Figyelt kérdés

hogyan tüntessem el a miteszereket az orrom körül (csak ott van)..

a pattanások se nincsenek mindenhol, de ha előjönnek, akkor se birom kinyomni őket mert nem fehéredik a teteje..

zsíros bőrre is ha lehet tanácsoljatok valamit..

megköszönném ha olcsó megoldásokat mondanátok mert sajnos nincs sok pénzem nekem, se a családomnak



#finomvoltatejbegríz
2014. júl. 21. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Elősször is moss arcot minimum 3szro naponta langyos vízzel és jól töröld meg - ez segít a zsírosodáson

Használj bőrradírt, vehetsz boltban is de nem nehéz otthon se csinálni : cukor + tüsfürdő. Ezt reggel este használhatod, a miteszereknek jót tesz :D

A clear&clear termékeket nagyon tudom ajánlani mert nekem beváltak, és még egy természetes módszer ami segített nekem : teafaolaj (rossmanban lehet kapni olyan 800 ft körül van egy üveggel de ez viszonylag sokáig kitart)

Este lefekvés előtt kenj a pattanásaidra,szépen szárítja (azért este mert nagyon erős illatú :D )

Ha van kérdésed privit is írhatsz nyugodtan :)

17L

2014. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszia szépen..

nem tudom hogy azok miteszerek-e vagy valami más..kis fekete hülyeségek a pórusokban :D

szerbiában élek és nem tudom hogy magyarországon hogy mondják, mert lehet hogy másképp :D

2014. júl. 21. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen ezek a miteszerek :D

#1 voltam :)

2014. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!