Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ettől a festéktől szerintetek...

Ettől a festéktől szerintetek fekete lesz a hajam?

Figyelt kérdés

Sima sötétbarnát szeretnék (ez egy 600-as, ha valaki nem látná jól).


[link]


Most ilyesmim van:

[link]


2014. júl. 18. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz fekete.
2014. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A 600-as világosbarna, szóval fekete nem lesz :)

De mivel ez nem világosít, csak fed, és eleve nem világos a hajad, ezért nyilván sötétebb lesz a hajadon, mint a képen - ezért jó is, hogy ezt választottad. Festés után előfordulhat, hogy sötét lesz, de 1-2 mosás után ez enyhülni fog. Viszont pont ezért előfordulhat, hogy első festés után még a vörös, ahogy a barna enged a színéből, át fog ütni rajta, de második festésnél már nagy eséllyel nem.

Remélem hasznos választ adtam.

2014. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, már megbarátkoztam a dologgal, hogy többször kell befestenem, hogy eltűnjön a vörös. Remélhetőleg utána leszokhatok a festésről, mert ilyesmi az eredetim is. Legalább is remélem, ezzel a festékkel nem nagyon fogok félrenyúlni.
2014. júl. 18. 19:14
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat, kaptatok zöld kezet vagy micsodát. :)
2014. júl. 18. 20:14
 5/12 anonim ***** válasza:
[link] Nekem ilyenem van, és ettől se lettem fekete, sőt, először sötét volt tényleg, de nem fekete semmiképp, ráadásul egy hét alatt sokat kopott, pedig nem mostam sokat hajat. :/ Úgyhogy használhatod mert ahogy nézem nagy eltérés nincs, meg ahogy írtam, hamar kopik úgyis :(
2014. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Júj, ez nem jó, egy ismerősöm is ezt használja, és neki kb fekete a haja, fényben pedig az a fajta vörös csillan meg rajta, ami nekem pont nem tetszik.

Ráadásul az első szám 4-es, tehát sokkal sötétebb, mint a 600-as (elvileg). Mert ugye az 1-essel kezdődő a legsötétebb fekete, és minél magasabb a szám, annál világosabb. És azért fontos nekem, hogy 00 legyen utána, mert az első számok után jönnek azok a számok, amik azt jelzik, milyen színű lesz a festék fénye. Mivel nekem most vörös a hajam, alapból lesz egy vöröses fénye a sötétbarnának is, nem szeretném tetézni. :) De azért köszi a tippet, így legalább tudom, hogyha a 4-es is sötétbarnára kopik, akkor a 6-ostól sem kell tartanom. :)

2014. júl. 18. 20:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt jó tudni, hogy elvileg sötétebb lesz az eredmény, nekem nem lett az ^^ Mondjuk alapból is már eléggé világos barnára fakult a hajam. Meg ha nagyon meleg vízzel öblítettem le, akkor nagyon eresztett, két hajmosás után már vörösesen csillogott :D szóval ne tarts tőle, ettől nem lesz fekete:)

De amúgy tény, hogy ami a dobozon sötétbarna, az fekete lesz, unokatesóm nem tudta, úgyhogy nem egészen olyan lett a haja mint várta:DD

2014. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Pedig sötétbarnából gyakran lesz fekete. Én életemben 3x festettem sötétbarnával, kétévente egyszer-egyszer, és három alkalomból kétszer sírtam, olyan fekete lett a hajam. :D


Igazából eredetileg is sötétbarna vagyok, de a sötétbarnák közül is inkább a világosabb fajta. :D (Nem tudom, ez érthető-e.) Szóval emiatt félek... Mert most nincs az, hogy á, majd megkopik, és lenövesztem, mert úgyse látszik a hajtövem, mert most alapból vörösre festem majd rá.

2014. júl. 19. 00:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 1-essel festettem a hajamat, ami túl szénfekete lett, ezért váltottam 2-esre, ami feketés barna elvileg, de szerintem a feketéhez köze sincs, simán egy sötétbarna, csupa fakó lett a hajam, vörös fénnyel, amit utálok, pedig 2.0 volt.. Úgyhogy a sötétbarnák nem lesznek feketék, max. annak látod ahhoz az eredményhez képest, amit vártál. Amit általában sötétbarnának neveznek, főleg, amit te mondasz, a világosabb fajta sötétbarna, az a festékeknél a középbarna, talán az 5-ös.
2014. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Végül 503-ast vettem, a 600-as nagyon ronda volt a dobozon. :D

Holnap lesz befestve, már felkészültem a feketére is, de idővel biztos lesz belőle barna is, az a lényeg, hogy többet ne virítson a lenövésem, mert nagyon ápolatlannak érzem magam úgy.

Köszönöm a tanácsokat. :)

2014. júl. 19. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!